Denk je aan zelfdoding?

We zijn er voor je.
Je kunt met ons geheel anoniem bellen of chatten.

Bel gratis 113 Chat met ons Teletolk
Bel of chat met ons

Verhalen van hoop en herkenning, voor iedereen die te maken heeft (gehad) met zelfdoding.

Blog
12-12-2024

Boek: Dingen die je hoop geven

Misschien ken je de eerdere boeken van deze boeddhistische monnik Haemin Sunim wel. Hij schreef ‘Dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt’ en ‘Houden van dingen die niet perfect zijn’. Nieuw is ‘Dingen die je hoop geven’, over veerkracht vinden in uitdagende tijden.

Haemin Sunim schrijft langere teksten, maar vooral veel quotes over allerlei universele levensthema’s. In dit nieuwe boek staan hoop, hartepijn, onzekerheid, eenzaamheid en vreugdeloos voelen centraal. Het is een boek om in het zicht neer te leggen en elke dag even iets uit te lezen.

De teksten zitten vol inspiratie, zijn hoopvol, soms scherp en vooral heel uitnodigend. De prachtige illustraties van Kush Graphic zijn alleen al de moeite waard om het boek open te slaan en bij weg te dromen.

Leuk om een ander cadeau te doen in deze donkere decembermaand. Of koop ‘m voor jezelf. Kruip onder een dekentje en vind de wijsheid en houvast die je kunt gebruiken!

Nieuwsgierig naar het boek? ‘Dingen die je hoop geven’ is te koop bij o.a. bol.com en natuurlijk bij je lokale boekhandel.